Finałowe rozstrzygnięcia Mini Handball Ligi za nami!

0
287

20 Maja 2017 to dzień finałowych zmagań drugiej już edycji Mini Handball Ligi Mieleckiej piłki ręcznej w kategorii klas 4.
Rozstrzygnięcie pierwszego miejsca było sprawą jasną po kolejnym zwycięstwie SP6, ale o losach 2,3 i 4 miejsca decydowały dosłownie „szczegóły”, wszystkie trzy szkoły uzyskały dorobek 6 pkt, a bilans dodatni bramek +6 uzyskała SP11 zajmując drugą lokatę, o trzecim miejscu zadecydowały bramki zdobyte w bezpośrednich pojedynkach i tu lepsza o jedną bramkę okazała się SP1 zdobywając 17 bramek i  zajmując trzecie miejsce, a czwarte SP2.

 

Tabela Końcowa:

1. SP6 – 10 PKT
2. SP11 – 6 PKT +6
3. SP1 – 6 PKT -3
4. SP2 – 6 PKT -3
5. SP3 – 2 PKT
6. SP13 – 0 PKT

Puchary i medale wręczali prezes Stowarzyszenia Piłki Ręcznej STAL MIELEC Jakub Tokarz, oraz trener  I zespołu SPR STAL MIELEC – Tomasz Sondej.

Rozgrywki młodzieżowe takie jak Mini Handball Liga ukazują obraz zapotrzebowania jakie jest na trenowanie i grę w piłkę ręczną wśród dzieci i młodzieży w naszym regionie.

Dlatego też Klub SPR STAL MIELEC wychodzi na przeciw temu zadaniu w najbliższych dniach ogłosi terminy i godziny treningów dla młodych adeptów Piłki Ręcznej w Mielcu.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszej strony klubowej i w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub bezpośredni w klubie.