Oleksandr Kyrylenko nominowany do nagrody najlepszego gracza miesiąca! (głosowanie)

0
154

Po meczu w Opolu nazwany wirtuozem i słusznie wybrany do najlepszej siódemki kolejki. Po starciu z Górnikiem nie miał sobie równych na swojej pozycji, mimo, że przez cały czas kryty indywidualnie. Międzyczasie dwukrotnie znalazł się na ławce rezerwowych najlepszego zespołu danej serii gier, które to nominacje przyznaje portal SportoweFakty.pl przy pomocy nc+ oraz Kocham Ręczną.

Mowa rzecz jasna o Oleksandrze Kyrylenko, dla którego luty pod względem formy był najlepszym miesiącem odkąd rok temu przybył na Podkarpacie i podpisał kontrakt z naszym klubem. Nie dziwi więc fakt, że obok Arkadiusza Moryto i Mateusza Seroki „Sasza” został nominowany do nagrody najlepszego gracza miesiąca.

„Niedawno minął rok, odkąd Ukrainiec pojawił się na Podkarpaciu. W Mielcu nikt nie wyobraża sobie, by grę Stali miał poprowadzić inny zawodnik. Za Kyrylenką najlepszy miesiąc w czasie jego przygody z PGNiG Superligą. Zresztą wystarczy rzut oka na statystyki. W każdym z czterech spotkań filigranowy rozgrywający trafiał do siatki co najmniej sześć razy! A przecież mielczanie mierzyli się z Vive Tauron Kielce czy NMC Górnikiem Zabrze. Ukraińca na długo zapamiętają zwłaszcza w Opolu. Choć Gwardia pokonała Stal, to Adam Malcher przez cały mecz nie miał nic do powiedzenia przy efektownych rzutach Kyrylenki. Jako jeden z niewielu rozgrywających w tym sezonie, Ukrainiec zakończył spotkanie z dwucyfrowym dorobkiem bramkowym (10 goli).” – czytamy na stronie Superligi.

Teraz od Was zależy, który z zawodników zgarnie główną nagrodę, ponieważ to właśnie kibice na oficjalnym profilu facebookowym PGNiG Superligi poprzez klikanie odpowiedniej reakcji w postaci minki mogą głosować na poszczególnego zawodnika.

Link do głosowania:
https://www.facebook.com/PGNiGSuperliga/photos/a.1512346985447890.1073741828.1509171645765424/1769871246362128/?type=3&theater

Liczymy na Wasze głosy, gdyż „Saszka” zasłużył na nie jak mało kto 🙂

Głosowanie potrwa do 5. marca do godziny 12:00.