Pierwszy tydzień akcji Movember za nami!

0
163

Minął właśnie pierwszy tydzień akcji Movember. Jeśli jeszcze nie wiecie o co w niej chodzi, to klikając w poniższy link możecie nadrobić zaległości:

http://www.sprstal.mielec.pl/2016/11/04/spr-stal-mielec-wlacza-sie-do-akcji-movember/

Mieleckim ambasadorem został nie kto inny jak nasz wychowanek – Paweł Wilk. Jak widać po pierwszym tygodniu pielęgnacji wąsów efekty są, a do końca listopada pozostało sporo dni, więc „Woles” na pewno pod koniec miesiąca będzie miał się czym pochwalić.

Nasz skrzydłowy oczywiście nie spoczął na larach ograniczając się tylko i wyłącznie do rzadszego sięgania po maszynkę. Zaczął on również namawiać do włączenia się do akcji osoby z klubu, jak i kolegów z drużyny. Jako pierwszy uległ mu Pan Piotrek – kierowca klubowego autokaru. Niektórych kolegów również nie trzeba było długo prosić, a tych bardziej opornych przekonała perswazja Pawła i już niebawem powinno być widać efekty, co oczywiście zobaczycie na naszych profilach społecznościowych.

A Ty na co jeszcze czekasz?! Zapuszczaj Wąsy i włącz się do akcji!

Pamiętajcie jednak, że zapuszczanie wąsów to tylko świetna zabawa, a najważniejsze jest aby poddać się badaniom, co na każdym kroku podkreśla „Woles.”

 

cymera_20161104_234642

 

3na4tmb

Pan Piotrek jako pierwszy za namową Pawła włączył się do akcji