Dołącz do akcji Movember i pamiętaj #silnirazem!

0
215

Włącz Się W Movember
Movember to akcja, w której najważniejsze jest rozmawianie – z kolegami, z braćmi, z przyjaciółmi, z ojcami, wujkami, kuzynami, szwagrami, dziadkami i sąsiadami. Każdy z nas jest mężczyzną i każdy z nas może przekazać innym przesłanie Movember – warto się badać.
Opowiedz innym
Zbierz swoich kolegów i stwórzcie movemberową drużynę. Razem zapuśćcie Wąsy i wspierajcie się w postanowieniu, by dumnie nosić je w listopadzie. Bez względu na to, czy rośnie Wam szczecina pod nosem, czy może prawdziwy krzak już od drugiego dnia. Zmotywujcie się nawzajem do badań profilaktycznych i do wybrania się do lekarza – hej, jesteście kumplami! W tej akcji nie ma nic wstydliwego.
Sprawdź, jak wygląda harmonogram badań i odwiedźcie naszą Movemberową Wyspę. Weźcie także udział w movemberowych wyzwaniach. Czekamy na Was w galeriach handlowych i na fanpage’u Movember Polska.

 

Wciągnijcie innych

Opowiedzcie o akcji kolegom z pracy, chłopakom z drużyny czy sąsiadom. Podrzućcie im stronę i zaproście na Facebooku do polubienia fanpage’a. Movember to świetna zabawa, więc zapewnicie im rozrywkę w niejeden listopadowy wieczór.

 

Dorzuć się do akcji

Po prostu zrób przelew na konto Fundacji „Kapitan Światełko” lub przekaż darowiznę przed DotPay. Za Twoje pieniądze realizujemy bezpłatne badania USG dla mężczyzn w całej Polsce, drukujemy broszury, książeczki i plakaty, szkolimy edukatorów, studentów i lekarzy.
BGŻ BNP Paribas:
08 2030 0045 1170 0000 0476 4220
wpisując w tytule przelewu „Movember”.