W środę Stal podejmie Wybrzeże Gdańsk!

0
235

SPR Stal Mielec – Wybrzeże Gdańsk 26.10.2016, godz 19:00, Mielec

Nasi zawodnicy nie mają ani chwili wytchnienia. Po ciężkim meczu w Puławach w sobotę, już w środę do Mielca przyjedzie ekipa Wybrzeża Gdańsk z dwoma eks-stalowcami w składzie, mowa tu oczywiście o Hubercie Korneckim i Damianie Kostrzewie.

Nasi najbliżsi rywale to beniaminek, lecz tylko z nazwy, gdyż w tym sezonie PGNiG Superligi podopieczni Damiana Wleklaka i Marcina Lijewskiego zajmują w tabeli 9. miejsce z dorobkiem 10 pkt, które zainkasowali dzięki czterem wygranym meczom, odpowiednio z Piotrkowianinem (28:25), Pogonią Szczecin (30:25), Zagłębiem Lubin (27:26) oraz w ostatniej kolejce z Meblami Wójcik Elbląg (22:17).

Stal do tej pory wygrała tylko raz, z Meblami (21:18), a w przedostatniej kolejce przegrała z Legionowem 24:30, po czym z posady trenera zrezygnował Łukasz Rybak, a stery drużyny przy pomocy Tomasza Sondeja przejął Krzysztof Lipka. Debiut przypadł od razu na spotkanie z Azotami Puławy, lecz jak się okazało wystarczyło kilka dni, aby zauważyć w grze zespołu zmiany, które pozwoliły walczyć z brązowymi medalistami Mistrzostw Polski na równi przez 50. minut na ich terenie.
Mamy nadzieję, że środowy mecz pozwoli biało-niebieskim przełamać złą passę pięciu przegranych z rzędu, a wiemy, że przy Waszym dopingu jest to możliwe!
Początek spotkania o 19:00.

pgnig-superliga-klub-plakata3-mecz-strona