Z Górnikiem o marzenia!

0
225

PGE Stal Mielec – Górnik Zabrze 22.05.2016, godz. 15:00, hala Torwar – Warszawa

Nie milkną echa po meczu Stali z VIVE! Media z całej Polski piszą o kolejnym wyśmienitym spotkaniu w wykonaniu mielczan i ponownej niespodziance jaką była wyśmienita gra „Czeczeńców” z Mistrzem Polski.
Na Torwarze coraz śmielej słychać głosy, że Stal z Warszawy może nie wyjechać z pustymi rękami, gdyż z taką grą jest wstanie sprawić wielką sensację .
Słowa wsparcia przez cały dzień napływały z wielu zakątków naszego kraju i oczywiście z Mielca! Jutro w stolicy pojawi się kilkadziesiąt kibiców w biało-niebieskich barwach i mamy nadzieję, że pomożecie nam zrobić to o czym tak bardzo marzymy!
Naszym rywalem jest Górnik Zabrze, czyli obecny zespół Rafała Glińskiego oraz Michała Adamuszka, którzy jeszcze nie tak dawno przywdziewali mieleckie barwy. Podopieczni Mariusza Jurasika również starali się stawić czoła znacznie wyżej notowanym rywalom, aczkolwiek ostatecznie i tak lepsi okazali się „Nafciarze” i to oni wraz z VIVE zagrają w wielkim finale. My jednak również mamy o co walczyć, gdyż jeszcze kilka miesięcy temu nikomu nawet nie śniło się, że PGE Stal wystąpi w Final Four! Mamy nadzieję, że jutro od godziny 15:00 będziecie razem z nami na Torwarze jak i przed telewizorami. Obiecujemy, że damy z siebie wszystko, gdyż ta drużyna, miasto, jak i kibice zasługują na to, aby brązowe medale przyjechały do Mielca!