Razem walczymy o Final Four!

0
191

PGE Stal Mielec – Azoty Puławy 27.04.2016, godz. 18:00, sala gimnastyczna gimnazjum nr. 2, Mielec

W tegorocznej edycji Pucharu Polski największa niespodzianką jest bez wątpienia PGE Stal Mielec. Mało osób dawało mielczanom szanse na awans do półfinału, gdyż w ćwierćfinale trzeba było ograć Pogoń Szczecin. „Portowców” udało się jednak pokonać, lecz w kolejnej rundzie czekała już trzecia siła naszej ligi, czyli Azoty Puławy.

Faworyt mógł być tylko jeden i już w pierwszy meczu puławianie mieli rozstrzygnąć kwestię awansu. Stało się jednak inaczej. Stal przez całe spotkanie walczyła z podopiecznymi Ryszarda Skutnika jak równy z równym, a nawet momentami okazywała się lepsza. Ostatecznie jednak spotkanie to zakończyło się wynikiem 34:31 dla gospodarzy, co wcale nie przekreśla szans „biało-niebieskich.”
Warunek jest jeden – trzeba wygrać!
Stal aby awansować potrzebuje zwycięstwa trzema bramkami, pod warunkiem, że goście nie zdołają zdobyć więcej niż 31 bramek, jeśli taka sytuacja będzie jednak miała miejsce, to wtedy „Czeczeńcy” muszą wygrać czterema trafieniami, a stawka jest wysoka, gdyż gramy o Final Four Pucharu Polski!
Cel trudny do zrealizowania, aczkolwiek wcale nie niemożliwy, gdyż Stal również w lidze pokazywała, że z Azotami potrafi grać i mamy nadzieję, że tak będzie również i tym razem, dlatego też bardzo prosimy naszych kibiców o wsparcie! Widzimy się w środę o godzinie 18:00 w sali gimnastycznej gimnazjum nr. 2, wstęp wolny, liczymy na Was!