Firma KG Elektronik nowym sponsorem Handball Stali Mielec. Dziękujemy za zaufanie!

0
303
KG Elektronik sponsor Handball Stal Mielec

Miło nam poinformować, że firma KG Elektronik dołączyła do grona sponsorów Handball Stali Mielec. Dziękujemy za zaufanie!

Poniżej zamieszczamy opis działalności firmy KG Elektronik:

Firma KG Elektronik to czołowy producent sterowników do pomp i pieców centralnego ogrzewania. Wieloletnie doświadczenie w produkcji sterowników na Polskim rynku sprawiło, iż nasze produkty są bardzo dobrej jakości i spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Polska siedziba firmy to jednocześnie jej europejskie przedstawicielstwo. Krzyżują się tu europejskie szlaki handlowe z zachodu na wschód i z północy na południe. Dzięki takiej lokalizacji firma jest w stanie zapewnić doskonałą obsługę i wsparcie dla największych firm z branży. Od 1999 roku zaopatrujemy w nasze produkty kontrahentów w całej Europie, zapewniając pełną dostępność produktów.

Firma KG Elektronik zdobyła wysoką pozycję w produkcji oraz sprzedaży sterowników i akcesoriów hydraulicznych na rynkach światowych. Nasze produkty można znaleźć w Ukrainie, Rosji, Kazachstanie, Litwie, Rumunii, Białorusi, Słowacji, Niemczech i Austrii.

Przyszłość
Z myślą o przyszłości, Firma KG Elektronik stale inwestuje swój kapitał w rozwój i poszerzanie oferty.

Własne zaplecze projektowe składające się z zespołu profesjonalnych projektantów pozwala firmie corocznie wprowadzać na rynek nowe modele oryginalnych sterowników KGE.

Pragniemy zawsze dopasowywać naszą ofertę do dynamicznie zmieniających się potrzeb klientów i wiedzieć, że przyczyniamy się do ich satysfakcji.

Kontakt do firmy: 

Firma KG Elektronik
ul. Kilińskiego 96
39-300 Mielec
tel. 17 586 49 87
email: biuro@kgelektronik.pl