Łukasz Nowak kończy sportową karierę! Dziękujemy za te wszystkie lata gry w Biało-Niebieskich barwach

0
142
Łukasz Nowak

Łukasz Nowak ogłosił zakończenie sportowej kariery. W imieniu całego klubu dziękujemy za te wszystkie lata gry w Biało-Niebieskich barwach.

Łukasz Nowak to wychowanek Stali Mielec. To właśnie w Mielcu stawał swoje pierwsze kroki, uczył się piłki ręcznej i zdobywał swoje pierwsze, sportowe szlify.

W Mielcu grał do 2008 roku, gdy przeniósł się do Warszawy. Od tego czasu występował w Warszawiance Warszawa, AZS-ie UW Warszawa, Czuwaju Przemyśl i Śląsku Wrocław. W latach 2014-2019 był zawodnikiem Grupy Azoty Unii Tarnów. W barwach tego klubu wywalczył awans od PGNiG Superligi. Do Stali Mielec wrócił pod koniec stycznia 2020 roku.

Blisko 35-letni zawodnik w ostatnich latach pełnił rolę głównie obrońcy. Gdy jednak trzeba było zagrać w ofensywie, to z tej roli wywiązywał się bardzo dobrze.

W poprzednim sezonie w 22 meczach zdobył 23 bramki. Nasza drużyna zakończyła zmagania w Lidze Centralnej na 8.miejscu w tabeli.

Łukasz, dziękujemy za te wszystkie lata w Biało-Niebieskich barwach, za serce i niezłomny charakter, które zawsze zostawiałeś na boisku. Dziękujemy Ci za wszystko!