Nikodem Błażejewski powołany do Kadry Narodowej B

0
45
Nikodem Błażejewski

Nikodem Błażejewski został powołany do Kadry Narodowej B. Bramkarz Handball Stali Mielec weźmie udział w zgrupowaniu i międzynarodowym turnieju. 

Nasz bramkarz weźmie udział w zgrupowaniu w Szczyrku od 16 czerwca, a od 27 do 30 czerwca razem z Kadrą B zagra w silnie obsadzonym turnieju w Rumunii. Poza naszą reprezentacją i gospodarzami zagrają tam także Serbia i Macedonia.

Gratulujemy Nikodem!

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej mężczyzn B U20 na następujący cykl akcji szkoleniowych:

16-26.06.2024 r. Szczyrk – zgrupowanie szkoleniowe
27-30.06.2024 r. Vaslui (ROU) – turniej międzypaństwowy (ROU, MKD, POL, SRB)

  1. Błażejewski Nikodem – Handball Stal Mielec S.A.
  2. Drożdż Daniel – SKS Kusy Kraków
  3. Fajfer Jacek – Idmar Jedynka Mosina
  4. Grzenkowicz Mateusz – AKPR AZS AWF Biała Podlaska sp. z o.o.
  5. Kamiński Oliwier – Handball Club Zubri (CZE)
  6. Krawczyk Paweł – UKPR Agrykola Warszawa
  7. Luksa Jakub – KPR GO S.A.
  8. Marchewka Krystian – SPR Wisła Płock S.A.
  9. Mielczarski Piotr – UKS Szczypiorniak Puławy
  10. Olczyk Kacper – KS VIVE Kielce
  11. Pepliński Marcin – SPR Wybrzeże Gdańsk
  12. Rodak Mikołaj – KS Warszawianka Warszawa
  13. Sladkowski Jakub – CD Bidasoa Irun (ESP)
  14. Wasiak Patryk – Abanca Ademar Leon (ESP)
  15. Wielgucki Jakub – SPR Wisła Płock S.A.
  16. Wierzbicki Franciszek – AKPR AZS AWF Biała Podlaska sp. z o.o.
  17. Wrona Filip – KS SPR „Chrobry” S.A.
  18. Żyszkiewicz Krzysztof – „Piotrkowianin” Piotrków Trybunalski S.A.

Zawodnicy rezerwowi:

  1. Burzyński Filip – UKPR Agrykola Warszawa
  2. Jagielski Krzysztof – KPR Żukowo Sp. z o.o.
  3. Jaworski Ignacy – KS Azoty-Puławy S.A.
  4. Koc Szymon – KPR GO S.A.
  5. Rybarczyk Filip – KPR Ostrovia sp. z o.o.
  6. Welcz Jakub – MMTS Kwidzyn S.A.
  7. Wysocki Jakub – Jaskółka Tarnów Sp. z o.o.

    Kadra szkoleniowa:

    Bernacki Rafał – trener główny
    Stefaniec Marcin – trener asystent
    Grabarczyk Piotr – trener współpracujący
    Kubiszewski Marek – trener współpracujący
    Szczukocki Konrad – trener przygotowania motorycznego
    Adamczyk Łukasz – fizjoterapeuta

Zbiórka zawodników dnia 16.06.2024 r. (niedziela) do godz. 19:00, COS OPO Szczyrk, ul. Plażowa 8, 43-370 Szczyrk.