100 dni do Superpucharu Polski w piłce ręcznej. Można już kupować bilety

0
31

Za 100 dni odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych w Polsce – Superpuchar w piłce ręcznej – Łódź ’24. Spotkanie odbędzie się 7 września w Atlas Arenie.

7 września w Atlas Arenie zostaną rozegrane dwa spotkania. W pierwszym z nich wystąpi kobiecy zespół KGHM Zagłębia Lubin. Drużyna zapewniła sobie tytuł Mistrzyń Polski oraz zwyciężyła w ORLEN Pucharze Polski. W związku z tym, że Miedziowe zgarnęły podwójną koronę, w walce o Superpuchar zmierzą się z KPR-em Gminy Kobierzyce, który na koniec sezonu 2023/2024 zajął 2. pozycję w tabeli ORLEN Superligi Kobiet.

W meczu o Superpuchar mężczyzn zobaczymy dwa najlepsze polskie zespoły ostatnich lat. Będzie to ORLEN Wisła Płock, która sięgnęła w sezonie 2023/2024 po Mistrzowo Polski i ORLEN Puchar Polski oraz Industria Kielce, która uplasowała się na drugim miejscu w tabeli ORLEN Superligi. Starcia płocko-kieleckie od lat elektryzują fanów piłki ręcznej. To dwa kluby, które są potęgami nie tylko na rodzimym, ale i europejskim podwórku.

Organizatorzy Superpucharu zapewniają, że rozegranie 7 września dwóch spotkań na najwyższym poziomie to nie wszystko. W planach jest sporo imprez towarzyszących, stref kibica oraz atrakcji dla dużych i małych sympatyków piłki ręcznej.

Bilety na Superpuchar Polski w piłce ręcznej – Łódź ’24 do nabycia już od 15 zł na Eventim.pl.