Drugi zespół też wygrywa po rzutach karnych!

0
101

Drugi zespół wziął przykład z pierwszego zespołu! Tak jak w Lidze Centralnej Biało-Niebiescy wygrali w karnych z SMS-em Kielce, tak i ich koledzy pokonali po serii karnych na wyjeździe drużynę SUMKS Jedynka Myślenice.

Powoli dobiega końca sezon drugiej ligi piłki ręcznej. W niej występuje nasz drugi zespół, który składa się z głównie bardzo młodych i uzdolnionych zawodników, często w wieku juniorskim. Trenerem drużyny jest legenda naszego klubu – Paweł Wilk.

W ostatnią niedzielę odbyła się przedostatnia kolejka rozgrywek. W jej ramach podopieczni Pawła Wilka zagrali na wyjeździe z drużyną SUMKS Jedynka Myślenice.

Początek należał do naszego zespołu, ale tuż przed przerwą gospodarze przeprowadzili skuteczną pogoń i to oni schodzili na przerwę prowadząc dwoma golami.

W drugiej połowie jednak mielczanie odrobili straty i gra się bardzo wyrównała. Podopieczni Pawła Wilka potrafili wyjść na dwu-trzybramkowe prowadzenie, ale gospodarze zawsze potrafili dojść ich na remis. Takim też wynikiem zakończył się regulaminowy czas gry i do rozstrzygnięcia potrzebne były rzuty karne. W nich lepsi okazali się być Biało-Niebiescy i to do Mielca pojechały dwa punkty.

SUMKS Jedynka Myślenice – Handball Stal II Mielec 26:26 (12:10) k. 2:4

Stal: Novikov 1, Królikowski – Dzierga 3, Paleń 1, Styczeń, Ząbek 1, Borowiecki, Dyjak, Osmola 2, Jackowski, Przychodzeń 3, Smoliński 3, Sobczyk 4, Koutudić 7, Mikielewicz 1. Trener Paweł Wilk.