Nikodem Błażejewski powołany na specjalistyczną konsultację bramkarzy ZPRP

0
1301

Bramkarz naszej drużyny – Nikodem Błażejewski – został powołany na specjalistyczną konsultację bramkarek i bramkarzy oraz obrotowych, która odbędzie się w Pruszkowie w terminie od 21 do 24 kwietnia.

Nikodem Błażejewski trafił do nas zimą na zasadzie wypożyczenia z Industrii Kielce. Był jednym z bohaterów naszej wygranej ze Stalą Gorzów Wielkopolski z ostatniej soboty, świetnie bronił zwłaszcza w pierwszej połowie, w której dał się pokonać tylko 6 razy.

Poniżej lista powołanych.

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki i zawodników szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarek i bramkarzy oraz obrotowych, która odbędzie się w Pruszkowie w terminie 21-24.04.2024 r.

  1. Cacak Dawid – MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec – SMS Kielce
  2. Drożdż Daniel – SKS Kusy Kraków – SMS Kielce
  3. Krawczyk Paweł – UKPR Agrykola Warszawa – SMS Płock
  4. Kuśpiet Kaja – SPR Gdynia – SMS Płock
  5. Ałaj Jakub – KPR GO S.A.
  6. Błażejewski Nikodem – Handball Stal Mielec S.A.
  7. Ciupa Paweł – MKS Nielba Wągrowiec Sp. z o.o.
  8. Ciąćka Małgorzata – EKS Start Elbląg S.A.
  9. Godzina Weronika – SPR Gdynia
  10. Jaworski Ignacy – KS Azoty-Puławy S.A.
  11. Klarkowska Alicja – AZS AWF Handball Sp. z o. o.
  12. Piotrowska Lidia – MTS Żory
  13. Rusin Dominika – AZS AWF Handball Sp. z o.o.
  14. Wandzel Janusz – KPR GO S.A.
  15. Wierzbicki Franciszek – AKPR AZS AWF Biała Podlaska Sp. z o.o.
  16. Zimny Jakub – KPR Ostrovia sp. z o.o.

Zawodnicy rezerwowi:

  1. Domagała Damian – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
  2. Falińska Nikola – MKS Zagłębie Lubin
  3. Hypka Aleksandra – MKS PR Gniezno Sp. z o.o.
  4. Karpiński Wiktor – MKS Kalisz Sp. z o.o.
  5. Stempin Paweł – KPR GO S.A.
  6. Suliga Oliwia – MKS Piotrcovia sp. z o.o.
  7. Witkowski Adam – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
  8. Wysocki Jakub – Jaskółka Tarnów Sp. z o.o.
  9. Zimny Katarzyna – SSPR Pogoń Szczecin

Kadra szkoleniowa:

Suchowicz Sebastian – trener główny
Wasiak Radosław – trener współpracujący
Kubiszewski Marek – trener współpracujący
Lipka Krzysztof – trener współpracujący
Szczukocki Konrad – trener przygotowania motorycznego
Szczerbicki Paweł – fizjoterapeuta
Adamska Paulina – video analityk