Drugi zespół przegrał z Hutnikiem Kraków

0
77

Powoli dobiega końca drugoligowy sezon piłki ręcznej. W meczu 20.kolejki nasza Handball Stal Mielec musiała uznać wyższość Hutnika Kraków. Goście z Krakowa wygrali różnicą 11 bramek.

Już początek meczu pokazał, kto w tym spotkaniu będzie górą. Hutnikowi potrzebne było tylko dziewięć minut, by zbudować sobie pokaźną przewagę pięciu bramek (1:6). Do końca pierwszej połowy mecz był już bardziej wyrównany, ale mielczanom udało się zniwelować stratę tylko o jednego gola. W 30.minucie było 12:16 na korzyść gości.

Druga połowa to już zdecydowana przewaga drużyny Hutnika, która całkowicie przejęła inicjatywę nad boiskowymi wydarzeniami. Mecz zakończył się wynikiem 19:30 na ich korzyść.

W następnej kolejce mielczanie zagrają na wyjeździe z SUMKS Jedynka Myślenice. To spotkanie odbędzie się 14 kwietnia (niedziela) o godzinie 11:00.

Handball Stal II Mielec – Hutnik Kraków 19:30 (12:16)

Stal II: Novikov 1, Królikowski – Dzierga 2, Paleń 3, Styczeń, Ząbek 3, Borowiecki, Dyjak, Mroczka, Straż 6, Mikielewicz 4. Trener Paweł Wilk.