Koniec czekania, wracamy do gry! W piątek wyjazdowy mecz z Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź

0
241

Koniec czekania, czas na ligowe granie! Tak można powiedzieć po trzech tygodniach oczekiwania na kolejny mecz naszej drużyny w Lidze Centralnej. Już w najbliższy piątek Handball Stal Mielec zagra na wyjeździe z Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź.

To była naprawdę długa przerwa. Dokładnie trzy tygodnie minęły od ostatniego meczu Handball Stali Mielec w Lidze Centralnej. W tym czasie w klubie zmieniło się sporo, na czele z pojawieniem się Roberta Lisa na stanowisku pierwszego trenera. Jego asystentem został Tomasz Sondej.

Debiutem nowego trenera będzie piątkowy, wyjazdowy mecz z Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź. Nasz rywal zajmuje 13.miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 22 punktów. Na zdobycz punktową drużyny z Łodzi składa się 7 zwycięstw i 1 porażka po rzutach karnych.

W poprzedniej kolejce Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź przegrała na wyjeździe z Nielbą Wągrowiec 21:26. Różnica pięciu bramek wydaje się być wysoka, ale mecz do pewnego momentu naprawdę był wyrównany. Drużyna z Wągrowca dopiero w ostatnim kwadransie uzyskała przewagę, którą nie oddała już do końca spotkania.

Trenerem Anilany jest Adam Jędraszczyk. To postać doskonale znana w środowisku polskiej piłki ręcznej, ojciec reprezentanta Piotra Jędraszczyka.

„Mieleckim akcentem” w zespole z Łodzi jest Szymon Krajewski. To nasz były zawodnik, który występował w Biało-Niebieskich barwach wiosną 2019 roku i zdobył 7 bramek.

Początek meczu Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź – Handball Stal Mielec w piątek (29 marca) o godzinie 18:00. Transmisja w serwisie www.tvcom.pl.