Drugi zespół przegrywa w Kielcach

0
85

Porażką naszego drugiego zespołu zakończył się wyjazdowy mecz z UKS SMS Wybicki Kielce. Pokiereszowani absencjami mielczanie nie mieli atutów, by powalczyć z wyżej notowanym rywalem.

Trudno było się spodziewać innego wyniku. Trener Paweł Wilk w Kielcach miał do dyspozycji zaledwie 9 zawodników i ta dysproporcja sił widoczna była właściwie od samego początku. Mecz był rozstrzygnięty właściwie do przerwy – gospodarze prowadzili bowiem 21:9.

W drugiej połowie obraz gry wiele się nie zmienił. Waleczni mielczanie nie dopuścili jednak, by przeciwnik osiągnął jeszcze większą przewagę. Ostatecznie skończyło się porażką różnicą 14 bramek.

Najlepszym strzelcem naszego drugiego zespołu był w tym meczu był Piotr Mikielewicz, autor 7 trafień. Po 6 goli zdobyli Filip Straż i Paweł Styczeń.

UKS SMS Wybicki Kielce – Handball Stal II Mielec 39:25 (21:9)

Stal: Novikov – Borowiecki, Dzierga 3, Jackowski, Mikielewicz 7, Mroczka 1, Straż 6, Styczeń 6, Ząbek 2. Trener Paweł Wilk.