Tomasz Sondej: Legnica to trudny teren. Cieszymy się z dwóch punktów [WIDEO]

0
272

W ostatni weekend Handball Stal Mielec po emocjonującym meczu i rzutach karnych wygrała na wyjeździe z Siódemką Miedź Huras Legnica. – Cieszymy się ze zdobytych dwóch punktów – powiedział po spotkaniu trener Tomasz Sondej.

Spotkanie w Legnicy miało wszystko – były zwroty akcje, były piękne akcje, kapitalne parady bramkarzy, emocje do ostatnich sekund, a na koniec seria rzutów karnych. W niej lepsi okazali się być mielczanie, którzy zabrali z Dolnego Śląska dwa punkty.

Po meczu taki rezultat docenił trener Tomasz Sondej. Podkreślił, że Legnica to naprawdę ciężki teren.

– Z Legnicą się ciężko gra, tak samo ciężko grało się w Mielcu, tak samo i tutaj. Miedź tylko w pierwszej połowie zbudowała większą przewagę, w drugiej ją zniwelowaliśmy i właściwie była walka bramka za bramkę. Tutaj loteria była do samego końca – powiedział.

– Na pewno cieszy nas to, że dołożyliśmy do naszego dorobku dwa punkty, bo ciułanie punktów jest bardzo ważne. Musimy cały czas dokładać punkty do naszego dorobku. Także jestem zadowolony – dodał.

W ten weekend nasza drużyna ma wolne od ligowego grania. Planowany mecz z MKS-em Wieluń został przeniesiony na 12 maja na godzinę 19:00. Nasz najbliższy mecz zagramy w przyszły weekend z Żukowem.