Wrócić na zwycięską ścieżkę. Dziś gramy w Legnicy [ZAPOWIEDŹ]

0
103

Przed nami już 19.kolejka Ligi Centralnej. Tym razem nasza drużyna wybrała się na daleki wyjazd do Legnicy, gdzie zagra z tamtejszą Siódemką Miedzią Huras. Początek tego meczu o godzinie 15:00. Transmisja w serwisie www.tvcom.pl.

Drużyna z Legnicy to bez wątpienia jedna z pozytywnych zaskoczeń tego sezonu Ligi Centralnej. Beniaminkowie rozgrywek radzą sobie bowiem bardzo dobrze i obecnie zajmują 7.miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 25 punktów.

Najlepszym strzelcem zespołu jest tam Michał Czarnecki, który zdobył do tej pory 83 gole. Z kolei chyba najbardziej znanym zawodnikiem Siódemki Miedź Huras Legnica jest Łukasz Kużdeba. To doświadczony ligowiec, świetnie znany kibicom Superligi. Na najwyższym poziomie zagrał bowiem 262 mecze, w których zdobył 537 bramek. W Legnicy gra od tego sezonu.

Przechodząc do naszego zespołu, to na pewno będziemy chcieli wrócić na zwycięską ścieżkę. To zresztą zapowiadał już, po porażce w karnych z Olimpią Piekary Śląskie, w ubiegłym tygodniu trener Tomasz Sondej. – Takie porażki bolą i trzeba się po nich podnieść. Teraz jedziemy do Legnicy i chcemy tam wygrać – mówił.

Warto również zaznaczyć, że mamy w składzie byłych zawodników Siódemki – to bramkarz Dawid Dekarz i rozgrywający Szymon Światłowski.

Transmisja meczu Siódemka Miedź Huras Legnica – Handball Stal Mielec dostępna będzie TUTAJ. Początek w piątek o godzinie 15:00.

Oglądanie meczu jest całkowicie darmowe. Wystarczy jedynie kliknąć w link, a następnie utworzyć konto na platformie tvcom.pl.

https://tvcom.pl/stream/Cxr0JoXpIldpZyYY5tbIVA