Bartosz Sarnowski: Bardzo się cieszę, że udało nam się zwyciężyć [WIDEO]

0
164

– Bardzo się cieszę, że w pierwszym meczu, w którym tu grałem i na takim fajnym obiekcie udało nam się zwyciężyć – powiedział Bartosz Sarnowski po wygranym 30:27 meczu z Zagłębiem Handball Team Sosnowiec.

Bartosz Sarnowski to nowy zawodnik w Handball Stali Mielec. 19-letni środkowy rozgrywający przyszedł do nas na półroczne wypożyczenie z Zagłębia Lubin i już w swoim pierwszym meczu w Mielcu rzucił sześć bramek. Po spotkaniu zapytaliśmy go, jakie emocje towarzyszyły mu podczas debitu.

– Bardzo duże. Bardzo się cieszę, że w pierwszym meczu, w którym tu grałem i na takim fajnym obiekcie udało nam się zwyciężyć. Po ciężkim meczu, bo Sosnowiec postawił nam ciężkie warunki, ale to my się cieszymy z trzech punktów – powiedział.

Bartek przyznał również, że proces aklimatyzacji w nowej drużynie przebiega bardzo sprawnie. – W szatni jest bardzo okej. Znałem się z niektórymi, więc tu nie było żadnego problemu. Jeśli chodzi o granie, to kilka tygodni potrzeba nam na dobre zgranie, ale już z treningu na trening coraz lepiej to wygląda.

Pełny zapis konferencji prasowej zamieszczamy poniżej.