Mamy najlepszą frekwencję w Lidze Centralnej!

0
187
Frekwencja w Lidze Centralnej

Popularny profil facebookowy „Handballowiec” przygotował klasyfikację frekwencji w Lidze Centralnej. Miło nam poinformować, że w tym zestawieniu klub Handball Stal Mielec wygrywa zdecydowanie ze średnią frekwencją na poziomie 740 kibiców! 

Po wielu latach oczekiwań, w sierpniu 2023 roku wreszcie została otworzona nowa Hala MOSiR w Mielcu. To przed klubem otworzyło nowe możliwości, a kibice nasze mecze wreszcie mogli oglądać w komfortowych warunkach. Dzięki temu jesienią 2023 roku to na meczach Handball Stali Mielec było najwięcej kibiców.

Handball Stal Mielec wygrywa klasyfikację frekwencyjną ze średnią 740 kibiców na każdym meczu. Na drugim miejscu uplasowała się Padwa Zamość ze średnią 570 kibiców, a trzecia jest AZS AWF Biała Podlaska ze średnią 560 kibiców na mecz.

Poza samym meczem, nasz klub zawsze stara się przygotować atrakcje dodatkowe dla kibiców. Prawdziwą furorę, szczególnie wśród najmłodszych kibiców, robi maskotka o imieniu Antek. Zawsze ma ze sobą koszyk słodkości, które rozdaje kibicom, a także chętnie pozuje do licznych zdjęć.

To oczywiście tylko jedna z atrakcji, bo specjalnych konkursach już dwukrotnie można było wygrać BMW x3 do użytku na weekend. Do tego zorganizowaliśmy zbiórkę zabawek dla małych pacjentów Szpitalnego Oddziału Dziecięcego. Nasze mecze odwiedzał także Święty Mikołaj, który zorganizował świetną zabawę dla najmłodszych kibiców. Z kolei Akademia Ręczniaków JBS przeprowadziła pokazowy trening dla dzieci.

Podczas ostatniego meczu w 2023 roku wspólnie z PZL Mielec i innymi naszymi Partnerami rozdaliśmy prawie 100 różnych, wartościowych prezentów.

Na Nowy Rok również szykujemy sporo atrakcji. O wszystkich będziemy informować na naszej stronie internetowej i na profilach w mediach społecznościowych. Bądźcie czujni i do zobaczenia już 14 stycznia podczas meczu z Zagłębiem Sosnowiec!

fot. Handballowiec.pl