Przyjdź na mecz i wygraj cenne nagrody! Zapraszamy w sobotę, początek o godzinie 18

0
142
Prezenty na meczu

Przed nami ostatni mecz w tym roku. W sobotę (16 grudnia) o godzinie 18:00 w mieleckiej Hali MOSiR podejmiemy Padwę Zamość. Oprócz samego meczu, dla naszego kibiców sporo atrakcji dodatkowych. Będzie można zdobyć cenne nagrody.

Przed Handball Stalą Mielec mecz z czołową drużyną Ligi Centralnej. Padwa Zamość w ligowej tabeli zajmuje 2.miejsce i prezentuje sią naprawdę dobrze. Mielczanie też mają coś do udowodnienia, więc ta sprawia, że czeka nas na pewno ciekawy mecz z dużą ilością emocji.

Mielecki klub zadba również o atrakcje dodatkowe. Największą z pewnością będzie szansa wygrania nowego samochodu BMW X3 do użytku na czas świąt Bożego Narodzenia.

Poza tym będzie można zdobyć vouchery od naszych sponsorów m.in. wejścia na siłownię Extreme Fitness Mielec, vouchery do Normobarii Chrząstów czy voucher na pizzę do Max Pizza Mielec. Piękne zestawy prezentowe przygotował dla nas również Pan Kawa czyli mielecki sklep Kawa czy Herbata.

Prawdziwą gratką dla kibiców będzie na pewno mnóstwo specjalnych nagród od PZL Mielec. Będą to m.in. kalendarze, koszulki z okazji wyprodukowania setnego Black Hawka, puzzle i wiele innych.

Bilety na mecz wciąż są dostępne! Można je kupować w internecie za pośrednictwem strony www.eventim.pl oraz w kasie Hali MOSiR Mielec od strony ulicy Solskiego. Kasa będzie czynna w sobotę od godziny 16:00.

Handball Stal Mielec Padwa Zamość