Ostatni mecz w tym roku. W sobotę gramy u siebie z Padwą Zamość

0
118

W sobotę mieleccy szczypiorniści zagrają ostatni mecz w tym roku. W Hali MOSiR Handball Stal Mielec podejmie drużynę Padwy Zamość, która w tabeli Ligi Centralnej zajmuje drugie miejsce. Początek meczu w sobotę o godzinie 18:00.

Będzie to spotkanie 13.kolejki Ligi Centralnej. Obie drużyny podchodzić do niego będą z dwóch zupełnie rożnych pozycji. Osłabiona kontuzjami Handball Stal Mielec osunęła się w tabeli na 9.miejsce, mając na koncie 16 punktów. Z kolei Padwa Zamość to wicelider tabeli Ligi Centralnej z 23 punktami w dorobku.

Padwa Zamość do tej pory wygrała 8 spotkań (w tym jedno po karnych) i 3 razy doznała porażki. Jedną z tych porażek poniosła w ostatniej kolejce, gdy przegrała u siebie z Nielbą Wągrowiec 31:34.

Najlepszym strzelcem Padwy Zamość jest Łukasz Szymański, który do tej pry zdobył 49 bramek. W tej ekipie grają też dwaj byli zawodnicy Stali Mielec: Jakub Kłoda i Kacper Adamczuk. Ten pierwszy występował w Mielcu w latach 2015-2018 i w tym czasie rozegrał 98 spotkań, w których zdobył 67 bramek. Z kolei Kacper Adamczuk występował u nas w 2021 roku i w tym czasie zdobył 18 bramek.

Początek meczu Handball Stal Mielec – Padwa Zamość w sobotę (16 grudnia) o godzinie 18:00. Bilety można kupić internetowo na stronie www.eventim.pl KLIKNIJ oraz w biurze klubu, które czynne jest w godzinach 9-16. Do tego bilety będą dostępne w dniu meczu w kasie Hali MOSiR od strony ulicy Solskiego. Kasa otwierana jest na dwie godziny przed początkiem meczu.