Trudny wyjazd do niewygodnego rywala. W sobotę zagramy w Białej Podlaskiej

0
246

Przed nami ostatni w tym roku mecz w gościach. W sobotę o godzinie 18 zagramy na wyjeździe z AZS AWF Biała Podlaska. Transmisję tego spotkania będzie można zobaczyć bezpłatnie w serwisie tvcom.pl.

W najbliższy weekend odbędzie się 12.seria spotkań Ligi Centralnej. W jej ramach Handball Stal Mielec zmierzy się na wyjeździe z AZS AWF Biała Podlaska. Będzie to mecz dwóch drużyn, które sąsiadują ze sobą w ligowej tabeli – mielczanie są na 8.miejscu, a ich sobotni rywale zajmują jedną pozycję wyżej.

Punktowo też różni ich niewiele. AZS AWF Biała Podlaska zdobyła do tej pory 18.punktów, a Handball Stal Mielec ma ich 16. Atutem gospodarzy sobotniego spotkania na pewno będzie ich hala. W ostatnich dwóch latach mielczanie grali tam dwukrotnie (po razie w Lidze Centralnej i Pucharze Polski) i w obu przypadkach musieli uznać wyższość swoich przeciwników.

Najlepszym strzelcem zespołu z Białej Podlaskiej jest Jakub Tarasiuk, który do tej pory zdobył 49 bramek. U nas najskuteczniejszy jest Denis Wołyncew (51 trafień), a więc zawodnik, który do Mielca przyszedł właśnie z AZS-u AWF-u. Ogółem wystąpił tam w 46 spotkaniach, w których zdobył 219 bramek.

Początek meczu AZS AWF Biała Podlaska – Handball Stal Mielec w sobotę o godzinie 18:00. Transmisja w serwisie www.tvcom.pl.

Jednocześnie przypominamy o trwającej już sprzedaży biletów na ostatni w tym roku mecz Handball Stali Mielec w mieleckiej Hali MOSiR. W sobotę 16 grudnia podopieczni trenera Tomasza Sondeja zagrają z Padwą Zamość. Wejściówki można kupować klikając w poniższy baner.