Jakub Paleń powołany do pierwszego zespołu na mecz w Gorzowie Wielkopolskim

0
500
Jakub Paleń

Praca i gra w drugim zespole procentuje. Jakub Paleń, zawodnik drugiego zespołu został powołany do pierwszej drużyny na wyjazdowy mecz Ligi Centralnej z Budimex Stalą Gorzów Wielkopolski.

Od początku sezonu 2023/24 nasz klub prowadzi także drugi zespół, który występuje na poziomie drugiej ligi Grupy IV. To zespół złożony głównie z młodzieży z Mielca i powiatu mieleckiego. Trenerem drużyny jest legenda mieleckiego szczypiorniaka – Paweł Wilk.

Handball Stali II Mielec wiedzie się naprawdę przyzwoicie. Młodzi zawodnicy zajmują obecnie 8.miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem dziewięciu punktów. Drugi zespół to również świetny poligon dla zawodników, którzy aspirują do gry w pierwszym zespole. Taką szansą otrzymał właśnie Jakub Paleń, który został powołany do pierwszego zespołu Handball Stali Mielec na wyjazdowy mecz z Budimex Stalą Gorzów Wielkopolski.

Początek meczu Budimex Stal Gorzów Wielkopolski – Handball Stal Mielec w sobotę o godzinie 17:00. Transmisja meczu do zobaczenia w serwisie www.tvcom.pl.