Kolejne zwycięstwo drugiego zespołu [RELACJA]

0
516

Świetnie spisała się nasza młodzież. Handball Stal II Mielec po bardzo dobrym meczu pokonała na wyjeździe MOSiR Bochnia wynikiem 44:34. Najwięcej bramek dla naszego zespołu zdobył Daniel Osmola – aż 16.

Początek meczu był dość wyrównany. Co prawda to podopieczni Pawła Wilka dość szybko wypracowali sobie dwie bramki przewagi (1:3), ale po kilku minutach to gospodarze z Bochni prowadzili 5:3. Później na tablicy wyników mieliśmy albo remis, albo przewagę jednej z drużyn maksymalnie jednym trafieniem.

Taki stan rzeczy utrzymywał się do 18.minuty. Wtedy to po raz ostatni w tym spotkaniu mieliśmy remis (10:10). Począwszy bowiem od tego momentu nasza drużyna zaczęła stopniowo budować swoją przewagę. Do końca pierwszej połowy przewaga mielczan wynosiła trzy trafienia (16:19).

W drugiej połowie przewaga Handball Stali II Mielec tylko rosła. Gdy w 39.minucie do siatki trafił Filip Straż (9 bramek w całym spotkaniu) było już 19:26. W kolejnych minutach kolejne gole rzucali: Paweł Dzierga, Daniel Osmola, Kacper Sobczyk i wspomniany wyżej Straż. Swoje dorzucił także Jakub Paleń i mecz ostatecznie zakończył się wysokim zwycięstwem naszej drugiej drużyny.

W następnej kolejce podopieczni Pawła Wilka podejmą u siebie ASPR Zawadzkie.

MOSiR Bochnia – Handball Stal II Mielec 34:44 (16:19)

Stal: Novikov, Maj – Paleń 2, Styczeń, Król 4, Sobczyk 6, Tara 1, Borowiecki, Dyjak, Rybicki, Dzierga 6, Osmola 16, Mroczka, Straż 9, Mikielewicz. Trener Paweł Wilk.