Powiat Mielecki już 2 września zorganizuje dożynki. Właśnie trwa nabór dla wystawców

0
124

W sobotę, 2 września, odbędą się tegoroczne Dożynki Powiatu Mieleckiego. Zapraszamy wystawców do przygotowania stoisk nawiązujących do lokalnej tradycji i kultury.

Tegoroczne dożynki odbędą się na terenach zielonych przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Mielcu. W obrębie imprezy tradycyjnie wyznaczymy miejsca, które udostępnione zostaną wystawcom – w szczególności artystom, rękodzielnikom, rzemieślnikom, wytwórcom produktów lokalnych, stowarzyszeniom, ośrodkom kultury oraz firmom i instytucjom związanym z rolnictwem.

Wystawców zainteresowanych udziałem w Dożynkach Powiatu Mieleckiego prosimy wypełnienie karty zgłoszenia oraz opłacenie stoiska. Cena wynosi 45 zł za 1m2, a minimalna powierzchnia wystawiennicza, jaką należy wynająć to 2 metry kwadratowe.

W tym roku po raz pierwszy udostępniamy wystawcom elektroniczny formularz zgłoszenia – to wygodne rozwiązanie, dzięki któremu zgłosicie swój udział w wydarzeniu bez konieczności wizyty w urzędzie.

Formularz do zgłoszeń dostępny jest pod linkiem: https://tiny.pl/crflc

WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE KLIKNIJ TUTAJ 

W formularzu, oprócz danych osobowych, podać należy także asortyment stoiska, jego wielkość oraz szczegóły dotyczące zapotrzebowania na energię elektryczną.

Płatności za powierzchnię wystawienniczą należy dokonywać przelewem na rachunek bankowy Powiatu Mieleckiego, na nr konta: 36 1020 4391 0000 6002 0167 5271 w terminie do 25 sierpnia 2023 r., w tytule przelewu wpisując: Stoisko wystawiennicze – Dożynki Powiatu Mieleckiego + imię i nazwisko / nazwa firmy. Potwierdzenie zapłaty należy przesłać do Organizatora e-mailowo na adres: promocja@powiat-mielecki.pl lub dostarczyć osobiście do Biura Promocji i Informacji Starostwa Powiatowego w Mielcu. pok.: 321 III p., ul. Wyspiańskiego 6, pok. w poniedziałek w godz. 7:30 – 16:30, wtorek – czwartek w godz. 7:30 – 15:30 i w piątek w godz. 7:30 – 14:30.

Ważne! Organizator nie zezwala Wystawcom na sprzedaż artykułów spożywczych oraz napojów i potraw gotowych do spożycia na terenie imprezy. Organizator zastrzega sobie zmianę decyzji w indywidualnych przypadkach.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem dostępnym do pobrania poniżej.

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt:
e-mail: promocja@powiat-mielecki.pl
tel. 17 78 00 493