Rusza sprzedaż biletów na XI Memoriał im. Antoniego Weryńskiego

0
1255

Dzisiaj rozpoczęła się internetowa sprzedaż biletów XI Memoriał im. Antoniego w piłce ręcznej mężczyzn. Turniej odbędzie się w nowej hali sportowo-widowiskowej MOSiR w Mielcu.

Bilety będzie można kupować za pośrednictwem serwisu https://beyne.fit/ w cenie 10 złotych za jeden dzień i 15 złotych w pakiecie za dwa dni. Dzieci do 12 roku życia za darmo.

LINK DO ZAKUPU BILETÓW –> KLIKNIJ TUTAJ

Wystarczy kliknąć w link i przeniesiecie się do strony zakupu biletów. Płatność można uiścić na kilka sposobów, w tym poprzez przelew online oraz BLIKiem.

Również dzisiaj rusza sprzedaż stacjonarna. Bilety można nabywać w biurze klubu w godzinach 9:00-16:00. Biuro klubowe mieści się na Stadionie Miejskim w Mielcu. Wejście od ulicy Kusocińskiego klatką schodową K11.

XI Memoriał im. Antoniego Weryńskiego odbędzie się w dniach 12 i 13 sierpnia 2023 r. W turnieju wezmą udział drużyny: Górnik Zabrze, Karvina (Czechy), Padwa Zamość oraz gospodarz – Handball Stal Mielec. Memoriał będzie rozgrywany w formule Final Four.

Głównym celem Memoriału jest upamiętnienie legendarnego zawodnika i prezesa klubu piłki ręcznej SPR Stal Mielec. Jako zawodnik Antoni Weryński zdobył ze Stalą Mielec wicemistrzostwo Polski w 1975 roku oraz Puchar Polski w 1971 roku.

Z kolei za jego kadencji w roli prezesa klub odnosił największe sukcesy w swojej najnowszej historii, z brązowym medalem PGNiG Superligi w 2012 roku. Antoni Weryński zmarł 13 listopada 2012 roku. Od 2013 roku nieprzerwanie organizowany jest Memoriał jego imienia. W tym roku odbędzie się już 11. edycja.

Poniżej prezentujemy szczegółowy harmonogram turnieju:

Sobota, 12 sierpnia:

Handball Stal Mielec – Padwa Zamość (godz. 18:00)

Górnik Zabrze – HCB Karvina (godz. 20:00)

Niedziela, 13 sierpnia:

Mecz o 3.miejsce (godz. 12:00)

Mecz finałowy (godz. 14:00)