Firma Retech nowym sponsorem Handball Stali Mielec

0
619

Kolejna firma dołącza do grona sponsorów Handball Stali Mielec. To znana, mielecka rodzinna firma Retech Sp. z o.o.

Retech to przedsiębiorstwo z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, zajmujące się obróbką stali nierdzewnej. To rodzinna, mielecka firma, która stawia na ciągły rozwój i nowe technologie. Kładąc duży nacisk na innowacyjność w sferze całego procesu produkcyjnego, a posiadane przez nich doświadczenie gwarantuje solidność współpracy i wysoką jakość usług.

Produkty firmy Retech to przede wszystkim bogaty asortyment urządzeń dla gastronomii, mebli gastronomicznych oraz kompletne systemy bankietowe, pochłaniacze pary, wiązki kablowe, czujniki i podzespoły metalowe dla branż gastronomicznej, atomotive i lotnictwa.

Siedziba firmy znajduje się na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Mielcu. Obecnie powierzchnie hal produkcyjnych wynoszą 9500m2. Zatrudnionych jest tam 435 pracowników. Spółka posiada również oddziały w Monachium (Niemcy) i Chicago (USA).

– Miejsce Handball Stali Mielec jest w PGNIG Superlidze. Postaramy się przez nasze zaangażowanie i codzienna współprace fair play, którą wyznajemy na co dzień, pomóc w osiągnięciu tego celu w najbliższym sezonie – przekazał nam Prezes Zarządu  Krzysztof Ziarko

– Bardzo cieszymy się, że firma z tak dużym doświadczeniem i tradycjami dołącza do grona naszych sponsorów – mówi Roman Kowalik, prezes Handball Stali Mielec. – Nasze grono podmiotów współpracujących z klubem stale się powiększa, co jest niezwykle ważne dla nas i potrzebne do ciągłego rozwoju. Jeszcze raz bardzo dziękuję za zaufanie.