Sławomir Szmal z wizytą w Mielcu i Cmolasie [ZDJĘCIA, WIDEO]

0
206

Jeden z najlepszych zawodników w historii polskiej piłki ręcznej odwiedził dziś nasz klub i nasze miasto. Sławomir Szmal wizytował nową halę MOSiR w Mielcu, a następnie udał się od Cmolasu, żeby spotkać się z dziećmi, które przebywały na obozie sportowym zorganizowanym przez Fundację Prometeo.

Już wkrótce nowa hala sportowa MOSiR w Mielcu zostanie oficjalnie otwarta. Również z tej okazji wizytował ją wiceprezes Związku Piłki Ręcznej w Polsce, a w przeszłości znakomity bramkarz reprezentacji Polski Sławomir Szmal.

Po wizycie udzielił wywiadu naszej klubowej telewizji. – Hala jest naprawdę znakomita, patrząc nie tylko na arenę główną, ale również na całe zaplecze, które tutaj zobaczyłem. Stwarza to jedne z najlepszych warunków do uprawiania piłki ręcznej w naszym kraju. Jest tutaj wszystko, co profesjonalny sportowiec potrzebuje do uprawiania zawodu.

W swojej wypowiedzi wspominał również słynną „Hangar Arenę” oraz zapowiadał zbliżający się sezon Ligi Centralnej. Cały wywiad możecie przesłuchać poniżej.

Następnie cała delegacja ze Sławomirem Szmalem, trenerem Rafałem Glińskim oraz prezesem Romanem Kowalikiem udała się do Cmolasu, gdzie w miejscowej hali trwał obóz sportowy dla dzieci organizowany przez Fundację Prometeo. Przyjazd jednego z najlepszych piłkarzy ręcznych w historii wywołał wielki aplauz i radość dzieci. Sławomir Szmal motywował uczestników do uprawiania sportu, poprowadził zajęcia sportowe, a na końcu był czas na wspólne zdjęcia i autografy.

Wszystko można zobaczyć na naszych zdjęciach.