BMW Service Auto Premium Rzeszów partnerem klubu Handball Stal Mielec

0
503

W piątek (14 lipca) doszło do podpisania umowy pomiędzy BMW Service Auto Premium Rzeszów i klubem Handball Stal Mielec. Tym samym BMW Service Auto Premium Rzeszów został partnerem naszego klubu.

Autoryzowany Serwis BMW Auto Premium, to jeden z najnowocześniejszych i najbardziej ekskluzywnych reprezentantów marki premium w całej południowo-wschodniej Polsce. Od piątku jest również partnerem Handball Stali Mielec.

– Bardzo cieszymy się z podpisanej umowy – mówi prezes klubu, Roman Kowalik. – Dla nas jest to bardzo ważna współpraca. To jest dla nas wizytówka, chcemy cały czas iść do przodu, a ta współpraca jest dowodem, że możemy podpisywać umowy z najlepszymi na rynku.

– Bardzo cieszymy się tej współpracy – powiedział Marcin Michalik, prezes BMW Service Auto Premium Rzeszów. – Sport to są emocje. BMW również dostarcza tych emocji. Główne hasło BMW, czyli „radość z jazdy”, uważamy, że dobrze się komponuje z tymi emocjami, które na co dzień dostarcza nam sport. Wierzymy, że ta współpraca będzie długofalowa i będzie się dobrze układać – dodał prezes Michalik.

– Chciałbym podziękować Panu Prezesowi i właścicielom BMW Service Auto Premium Rzeszów za zaufanie, którym nas obdarzono – podkreśla Roman Kowalik. – Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie długoletnia i razem będziemy szli cały czas do przodu – dodaje.

W ramach współpracy klub Handball Stal Mielec będzie miał do dyspozycji nowoczesny samochód BMW X3, który już wkrótce będzie widoczny na ulicach Mielca.