Prezes Kowalik uhonorowany podczas 25-lecia Spółki Energia Euro-Park

0
208

W ostatni czwartek (22 czerwca) nasz sponsor Spółka Energia Euro Park obchodziła jubileusz 25 lat istnienia. Podczas uroczystej gali wyróżnienie otrzymał prezes klubu Handball Stal Mielec – Roman Kowalik. Naszemu sponsorowi gratulujemy doniosłego jubileuszu i życzymy wszystkiego najlepszego.

Energia Euro Park Sp. z o.o. z siedzibą w Mielcu istnieje na rynku od 1998 r. Jest Spółką obrotu i dystrybucji energii elektrycznej. Prowadzi działalność zapewniającą dostawy energii elektrycznej dla wszystkich odbiorców zlokalizowanych w obrębie SSE Euro–Park Mielec oraz sprzedaży energii elektrycznej, zarówno na terenie strefy, jak i na obszarze całego kraju, na podstawie wydanych przez Prezesa URE koncesji.

Nowoczesna i efektywna infrastruktura elektroenergetyczna, wysokie standardy obsługi klientów, praca której, przyświeca pomysłowość i kreatywność, wprowadzenie odbiorców w nowy wymiar energii poprzez inteligentne sieci dzięki którym możliwe będzie efektywniejsze i tańsze korzystanie z energii elektrycznej. Energia Euro Park Sp. z o.o. przyczynia się do szybkiego rozwoju Mieleckiej Strefy Ekonomicznej, a przede wszystkim przedsiębiorstw w niej zlokalizowanych. Celem firmy w zakresie sprzedaży energii elektrycznej jest nie tylko zaspokojenie indywidualnych potrzeb naszych Klientów, ale równocześnie dbałość o środowisko naturalne.

Spółka świadczy także usługi doradztwa w sferze działań obejmujących inwestycje w ekologiczne źródła energii, jak elektrownie fotowoltaiczne. Dąży również do zaopatrywania swoich odbiorców w energię w coraz większym stopniu pochodzącą z przyjaznych dla środowiska źródeł energii elektrycznej, a także do poprawy efektywności energetycznej. Inwestując w nowe elementy sieci energetycznej już na etapie planowania i projektu Spółka uwzględnia obecne trendy i potrzeby kontrahentów z zakresu OZE, w sposób umożliwiający przyłączenie do sieci spółki Energia Euro Park.