Czas na rewanż! W środę decydujący mecz z Zagłębiem Lubin

0
222

Czas na rewanżowe spotkanie barażowe o awans do PGNiG Superligi. W lepszej sytuacji jest Zagłębie Lubin, które wygrało w pierwszym meczu z Handball Stalą Mielec 22:19. Mielczanie się jednak nie poddają i na Dolny Śląsk jadą z wiarą w odwrócenie wyniku.

To będzie decydujący mecz o awans do PGNiG Superligi. Choć po pierwszym spotkaniu to lubinianie mają przewagę trzech trafień, to w piłce ręcznej na pewno nie jest to strata nie do odrobienia. Na konferencji prasowej po pierwszym spotkaniu podkreślał to trener Rafał Gliński.

– To nie jest duża różnica. Zespół Zagłębia jest jednak bardzo doświadczony i zrobi wszystko, żeby tej przewagi nie roztrwonić. Oczywiście jest to sport i wszystko jest dalej realne, ale tam jeżeli zagramy chociaż dziesięć czy piętnaście minut tak, jak w sobotę w drugiej połowie to na pewno będzie bardzo ciężko.

– Musimy zagrać w Lubinie naprawdę perfekcyjne 60 minut i wtedy może jest szansa, żeby myśleć o pukaniu do drzwi superligi – podkreślił szkoleniowiec Handball Stali Mielec.

Początek meczu rewanżowego w środę o godzinie 18:00 w hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie. Transmisja w serwisie Emocje.TV.