Powiat Mielecki wspiera Handball Stal Mielec. Wspólnie zapraszamy na mecz!

0
146

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się mecz ostatniej kolejki Ligi Centralnej. Spotkają się dwie najlepsze drużyny tego sezonu – wicemistrzowie rozgrywek Handball Stal Mielec podejmą u siebie mistrzów, KPR Legionowo. Początek meczu w niedzielę o 15:00! Zapraszamy wspólnie z Powiatem Mieleckim.

Powiat Mielecki, terytorialnie obejmuje 7 gmin wiejskich (Borowa, Czermin, Gawłuszowice, Mielec, Padew Narodowa, Tuszów Narodowy, Wadowice Górne), 2 gminy miejsko-wiejskie (Przecław, Radomyśl Wielki) i miasto Mielec.

Powierzchnia powiatu mieleckiego wynosi 880 km2, liczba mieszkańców – 136 tys. Te dwie wielkości sytuują powiat mielecki wśród największych powiatów w Polsce.

Od końca kwietnia Powiat Mielecki wspiera klub Handball Stal Mielec. Jego logotyp jest widoczny między innymi na stacjonarnych bandach oraz ściankach reklamowych, na plakatach oraz biletach meczowych, a także w kanałach społecznościowych klubu i na naszej stronie internetowej.

Starostwo Powiatowe w Mielcu ulokowane jest w dwóch budynkach znajdujących się przy ulicach Wyspiańskiego 6 (GŁÓWNA SIEDZIBA) i Sękowskiego 2b.

Wspólnie zapraszamy na mecz Handball Stal Mielec – KPR Legionowo. Początek w niedzielę o godzinie 15:00 w hali Szkoły Podstawowej nr 7 w Mielcu.