Igor Graczyk: Życzę sobie samych takich wyników, jak w meczu z MKS-em Wieluń

0
335

– Zaczęliśmy bardzo dobrze, dyktowaliśmy warunki od samego początku, także tutaj nie ma co dużo mówić. Wynik najlepiej oddaje przebieg meczu – powiedział Igor Graczyk po zwycięstwie 39:21 nad MKS-em Wieluń.

Igor Graczyk ma za sobą kolejny, bardzo dobry mecz. Środkowy rozgrywający Handball Stali Mielec zdobył w sobotnim meczu z MKS-em Wieluń 3 gole i odegrał ważną rolę w końcowym zwycięstwie. Bramek pewnie byłoby więcej, ale w drugiej połowie trener Rafał Gliński postanowił dać nieco odpocząć zawodnikom, którzy do tej pory grali najwięcej.

– Zaczęliśmy bardzo dobrze, dyktowaliśmy warunki od samego początku, także tutaj nie ma co dużo mówić. Wynik najlepiej oddaje przebieg meczu – komentował po spotkaniu Igor Graczyk, który w sobotę obchodził swoje 21 urodziny. Zapytaliśmy, czego sobie życzy z tej okazji.

– Czego sobie życzę? Samych takich spotkań i wyników, jak dziś – odpowiedział.

Zwycięstwo z MKS-em Wieluń było już 12. z rzędu odniesionym przez Stal we własnej hali. Gorzej idzie na wyjazdach, gdzie straciliśmy już sporo punktów. Również o to został zapytany Igor. – Na pewno lepiej gra się we własnej hali, gdzie kibice bardzo mocno nas wspierają. Gdzieś na tych wyjazdach nie możemy złapać swojego rytmu, ale to w końcu przyjdzie – podkreślił.

W najbliższej kolejce Handball Stal Mielec zagra na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec.