Przedostatni mecz w tym roku u siebie! W sobotę spotkamy się z Zagłębiem Handball Team Sosnowiec

0
348

W sobotę czeka nas przedostatni mecz w tym roku w hali Szkoły Podstawowej nr 7 w Mielcu. Podopieczni trenera Rafała Glińskiego zmierzą się z Zagłębiem Handball Team Sosnowiec. Zapraszamy!

Przed nami 10.kolejka Ligi Centralnej. W jej ramach Handball Stal Mielec podejmie na własnym parkiecie drużynę Zagłębie Handball Team Sosnowiec. Najbliżsi przeciwnicy mielczan zajmują obecnie 9.miejsce miejsce w ligowej tabeli. Na ten dorobek składają się cztery zwycięstwa (w tym jedno po rzutach karnych) oraz pięć porażek. W poprzedniej kolejce Zagłębie przegrało u siebie 23:39 z liderem Ligi Centralnej – KPR-em Legionowo.

Ciekawostką jest fakt, że zawodnikiem Zagłębia Sosnowiec jest doskonale znany w Mielcu Michał Adamuszek. Michał w barwach Stali grał w latach 2013-2015, by w kolejnych sezonach przenieść się najpierw do Śląska Wrocław, a następnie do Górnika Zabrze.

Najlepszym strzelcem ekipy z Sosnowca jest Arkadiusz Miszka, który zdobył już 51 bramek. Podobnie skuteczny jest Łukasz Płonka autor 46 trafień.

Można już nabywać bilety na to spotkanie. Bilety dostępne w biurze klubowym (czynne w godzinach 9:00-16:00). Biuro klubowe mieści się na Stadionie Miejskim w Mielcu. Wejście od ulicy Kusocińskiego klatką schodową K11. Bilety będą oczywiście dostępne również przed meczem w hali Szkoły Podstawowej nr 7. Kasa biletowa zostanie otwarta na ok. dwie godziny przed początkiem spotkania.

Bilet normalny kosztuje 20 złotych, a bilet ulgowy można nabyć w cenie 10 złotych.

Sponsorzy