Dziś gramy! Czas na mecz MKS Wieluń – Handball Stal Mielec

0
364

Czas na dziewiątą kolejkę Ligi Centralnej. W niej Handball Stal Mielec zagra na wyjeździe z drużyną MKS Wieluń. Początek tego spotkania o godzinie 18:00. Transmisja w inSports.TV.

To może być jeden z hitów tej serii Ligi Centralnej. Wszak zmierzą się ze sobą wicelider (Handball Stal Mielec) i piąta drużyna w tabeli, czyli MKS Wieluń. Dodatkowego smaczku temu spotkaniu daje fakt, że gospodarze sobotniego spotkania w tym sezonie wygrali wszystkie mecze u siebie.

W Wieluniu poległy kolejno: KPR Padwa Zamość, KPR Autoinwest Żukowo, Zagłębie Handball Team Sosnowiec oraz Nielba Wągrowiec. Do tego należy dodać niespodziewane, ale w pełni zasłużone wyjazdowe zwycięstwo nad Śląskiem Wrocław. Najlepszym strzelcem drużyny z Wielunia jest Artur Bożek, który zdobył do tej pory już 37 bramek.

Czytaj dalej pod planszą reklamową.

Sponsorzy

Co jest największą siłą tego zespołu? Takie pytanie zadaliśmy szkoleniowcowi Handball Stali Mielec.

– W Wieluniu jest kilku doświadczonych zawodników, którzy na pewno nie są anonimowi, mają swoje występy w Superlidze. Poza tym osoba trenera – Grzegorza Garbacza – nie jest mi obca, to mój kolega. Grzesiu zawsze słynął z mocnej obrony, więc na to też muszę uczulić moich zawodników i na tym też musimy się skupić – odpowiada trener Gliński.

Cała wypowiedź trenera w poniższym wideo.

Początek meczu MKS Wieluń – Handball Stal Mielec w sobotę (26 listopada) o godzinie 18:00. Transmisja w inSports.TV.