Przygotowania wchodzą w decydującą fazę. Dwa dni do starcia z Warmią

0
765

Już tylko dwa dni pozostały do meczu z Warmią Olsztyn. Spotkanie, które zostanie rozegrane w ramach 8.kolejki Ligi Centralnej, odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 18:30 w hali Szkoły Podstawowej nr 7. Bilety do kupienia przed wejściem na trybunę.

Obie drużyny łączy ciekawa i barwna historia. Oczywiście najsłynniejszą jej częścią jest powtórzony ćwierćfinał PGNiG Superligi z 2011 roku. O kulisach tego wydarzenia dowiecie się słuchając naszego podcastu na YouTube.

Wracając jednak do teraźniejszości, to w poprzedniej kolejce Warmia zanotowała bardzo wysoką porażkę u siebie z KPR-em Legionowo. Zespół z Olsztyna przegrał 21:41 (10:23). Po tym meczu trener olsztynian – Dariusz Molski – był wyraźnie niezadowolony.

– Przegrać można z każdym i nawet takim wynikiem, jeżeli się podejmuje walkę. Ale jeśli nagle zapomina się grać, nie realizuje się tego, co się przygotowało, a nagle okazuje się, że jest sześciu do grania z trzynastu, no to nie można powiedzieć, że porażka z liderem nie przynosi wstydu. Bo w takim stylu przynosi wstyd i to bardzo – powiedział trener Warmii.

Z kolei Handball Stal Mielec zajmuje 3.miejsce w ligowej tabeli z bilansem sześciu zwycięstwo (w tym jedno po karnych) oraz jednej porażki. W poprzedniej kolejce podopieczni trenera Glińskiego pokonali KPR Autoinwest Żukowo.

Początek meczu Handball Stal Mielec – Warmia Olsztyn w sobotę o godzinie 18:30 w hali Szkoły Podstawowej nr 7. Bilety do nabycia w biurze klubu (do piątku włącznie) oraz w dniu meczu w hali Szkoły Podstawowej nr 7. Kasa zostanie otwarta na dwie godziny przed początkiem meczu.