Wracamy na ligowe parkiety! W sobotę gramy u siebie z Warmią Olsztyn

0
195

Handball Stal Mielec wraca na ligowe parkiety. Po przerwie przeznaczonej na zgrupowanie reprezentacji Polski, mielczanie zagrają u siebie z Warmią Olsztyn. To spotkanie już w najbliższą sobotę o godzinie 18:30. 

Będzie to mecz rozgrywany w ramach 8.kolejki Ligi Centralnej. W dotychczasowych siedmiu spotkaniach nasz rywal zanotował dwa zwycięstwa i doznał pięciu porażek. Taki bilans daje Warmii 11.miejsce w ligowej tabeli.

W poprzedniej kolejce Warmia zanotowała bardzo wysoką porażkę u siebie z KPR-em Legionowo. Zespół z Olsztyna przegrał 21:41 (10:23).

Z kolei Handball Stal Mielec zajmuje 3.miejsce w ligowej tabeli z bilansem sześciu zwycięstwo (w tym jedno po karnych) oraz jednej porażki. W poprzedniej kolejce podopieczni trenera Glińskiego pokonali KPR Autoinwest Żukowo.

Początek meczu Handball Stal Mielec – Warmia Olsztyn w sobotę o godzinie 18:30 w hali Szkoły Podstawowej nr 7. Bilety do nabycia w biurze klubu (do piątku włącznie) oraz w dniu meczu w hali Szkoły Podstawowej nr 7. Kasa zostanie otwarta na dwie godziny przed początkiem meczu.