W piątek finał Regionalnej Ligi Młodzieżowej Enea CUP 2022 [ZAPOWIEDŹ]

0
668

Już tylko kilka dni dzieli nas od wielkiego finału Regionalnej Ligi Młodzieżowej ENEA CUP 2022. Turniej odbędzie się w najbliższy piątek od godziny 10:00 w hali Szkoły Podstawowej nr 7 w Mielcu. 

Przed nami wielki finał tegorocznej edycji Regionalnej Ligi Młodzieżowej ENEA CUP. W finałowych rozgrywkach wezmą udział zwycięzcy turniejów eliminacyjnych.

Drużyny rywalizować będą w dwóch kategoriach wiekowych – klas szkół podstawowych 4-6 oraz klas szkół podstawowych 7-8. Turniej rozgrywany będzie w formule final four.

W finałowych rozgrywkach zagrają zwycięzcy turniejów eliminacyjnych: Szkoła Podstawowa w Cmolasie (dwie kategorie wiekowe), Szkoła Podstawowa w Maliniu (dwie kategorie wiekowe), Szkoła Podstawowa „Piłkarskie Nadzieje” (obie kategorie wiekowe) Szkoła Podstawowa w Czajkowie (kategoria klas 4-6) oraz Szkoła Podstawowa nr 3 w Staszowie (kategoria klas 7-8).

Początek wielkiego finału Regionalnej Ligi Młodzieżowej ENEA CUP 2022 w najbliższy piątek (28 października) o godzinie 10:00 w hali Szkoły Podstawowej nr 7. Transmisja LIVE z wydarzenia będzie dostępna na naszym kanale na YouTube Handball Stal Mielec.

Regionalna Liga Młodzieżowa „Enea Cup” to zawody, które na stałe wpisały się do kalendarza sportowego, od początku wspierane są przez Eneę Elektrownię Połaniec. Organizatorem przedsięwzięcia jest klub piłki ręcznej Handball Stal Mielec, a biorą w nim udział uczniowie ze szkół podstawowych z województw podkarpackiego, świętokrzyskiego i małopolskiego.

Patronami medialnymi wydarzenia są: hej.mielec.pl, Radio Leliwa, Radio Kielce, Radio Rzeszów, polaniec.com.pl, Tygodnik Regionalny Korso, nowiny24.pl.