Turniej w Legionowie kończymy na 2. miejscu

0
242
Piłka ręczna Stal Mielec

Za nami kolejny etap przygotowań do nowego sezonu Ligi Centralnej ZPRP. W ostatni weekend (20-21 sierpnia) Handball Stal Mielec wzięła udział w III Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego w Legionowie. Podopieczni trenera Rafała Glińskiego zajęli 2. miejsce.

W turnieju wzięły udział trzy drużyny – KPR Legionowo, Handball Stal Mielec oraz Padwa Zamość. Wszystkie zespoły grały ze sobą po dwa razy. Ze względu na dużą intensywność wydarzenia, spotkania były rozgrywane w formule 2 x 20 minut.

Pierwszym rywalem mielczan była Padwa Zamość. Po bardzo wyrównanym spotkaniu lepsza o jedną bramkę (19:20) była drużyna z Zamościa. Podopieczni trenera Glińskiego odbili sobie to niepowodzenie w kolejnym meczu i pokonali (16:14) KPR Legionowo.

W drugim dniu znów spotkaliśmy się z tymi samymi drużynami, ale wyniki były inne. W pierwszym meczu przegraliśmy z KPR-em Legionowo (15:21), ale w drugim byliśmy zdecydowanie lepsi od Padwy Zamość i wygraliśmy 28:15.

Handball Stal Mielec zakończyła udział w III Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego w Legionowie na 2. miejscu.

Królem strzelców III Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego w Legionowie został nasz zawodnik – Daniel Goliszewski.