Patryk Gregułowski: Na transfer do Mielca zdecydowałem się od razu

0
331

– Gdy otrzymałem ofertę z Mielca, to długo się nie zastanawiałem – mówi Patryk Gregułowski w swojej pierwszej wypowiedzi dla klubowych mediów.

Patryk Gregułowski jest przedostatnim zawodnikiem, który trafia do Handball Stali Mielec tego lata. Niespełna 23-letni lewy rozgrywający ostatnie trzy sezony spędził w Górniku Zabrze.

– Długo się nie zastanawiałem, gdy otrzymałem ofertę ze Stali. Praktycznie od razu zdecydowałem się na transfer do Mielca – przyznaje Patryk Gregułowski.

Nowy zawodnik Handball Stali ma jasno sprecyzowane cele na najbliższy sezon. – Cele na zbliżający się sezon, to jak najlepsza lokata na koniec sezonu i jak największa liczba minut na boisku.

Patryk Gregułowski może pochwalić się sporymi sukcesami juniorskimi. – Razem z Siódemką Miedzią Legnica zdobyłem złoty i srebrny medal mistrzostw polski juniorów. Grałem również w juniorskiej reprezentacji Polski. W 2019 przeniosłem się do Zabrza. gdzie też borykałem się z problemami zdrowotnymi – kończy nowy zawodnik Handball Stali Mielec.

Sponsorzy