Bartosz Smoliński: W Mielcu mamy Klub z tradycjami i trenera z bogatą wiedzą

0
424
Bartosz Smoliński

– Moim największym celem jest wygranie Ligi Centralnej i awans do PGNiG Superligi – mówi Bartosz Smoliński w swojej pierwszej wypowiedzi dla strony internetowej Handball Stali Mielec.

W poniedziałek zaprezentowaliśmy transfer Bartosza Smolińskiego do naszego klubu. Nowy zawodnik Handball Stali występuje na pozycji lewoskrzydłowego, a w ostatnim sezonie bronił barw ARGED KPR Ostrovii Ostrów Wielkopolski. Zdobył 62 bramki w 25 spotkaniach.

Jak sam przyznaje, nad propozycją transferu do Mielca nie zastanawiał się zbyt długo. – Nie ukrywam, że ta propozycja ucieszyła mnie i długo się nie zastanawiałem – mówi nam Bartosz Smoliński. – W Mielcu mamy Klub z tradycjami i trenera z bogatą wiedzą. Stwierdziłem, że to będzie dobra droga dla mojego rozwoju – dodaje.

22-letni skrzydłowy poznał już smak wygrania Ligi Centralnej w klubie z Ostrowa Wielkopolskiego. W najbliższym sezonie chce powtórzyć ten sukces. – Moim największym celem jest wygranie Ligi Centralnej i awans do PGNiG Superligi – podkreślił.

Bartosz Smoliński w Mielcu podpisał kontrakt na dwa lata z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Bartosz Smoliński