Denis Wołyncew zostaje w naszej drużynie na kolejny sezon

0
317
Denis Wołyncew

Miło nam poinformować o kolejnych decyzjach kadrowych w naszej drużynie. Na sezon 2022/23 naszym zawodnikiem pozostaje Denis Wołyncew.

30-letni środkowy rozgrywający z Białorusi jest naszym zawodnikiem nieprzerwanie od końca sezonu 2018/19. To wówczas został sprowadzony do klubu w obliczu kontuzji podstawowych środkowych – Daniela Dutki i Bartosza Kowalczyka. Denis przyszedł do nas z drużyny AZS AWF Biała Podlaska, gdzie zagrał w 46 spotkaniach, w których zdobył 219 bramek.

Ogółem przez trzy lata Denis Wołyncew zdobył dla naszego zespołu 226 bramek w PGNiG Superlidze. Warto również dodać, że przed przyjazdem do Polski występował w dwóch największych białoruskich klubach – HC Gomel i Mieszkowie Brześć, z którymi to zespołami przez kilka sezonów grał w Pucharze EHF.

W nowym sezonie nadal będzie występował w barwach Handball Stali Mielec. Życzymy powodzenia!

Denis Wołyncew