Kolejny turniej Enea Cup już w piątek. Gospodarzem ponownie Szkoła Podstawowa nr 7 w Mielcu

0
171
Enea Cup plakat Mielec

Po krótkiej przerwie wracamy z kolejnym turniejem Regionalnej Ligi Młodzieżowej „Enea Cup”. Tym razem rywalizować będą uczniowie klas 4-6. Zmagania odbędą się w piątek (29 kwietnia) w hali Szkoły Podstawowej nr 7.

Będzie to czwarty turniej tegorocznej edycji Regionalnej Ligi Młodzieżowej „Enea Cup”. Zmagania znów zagoszczą w obiektach sportowych Szkoły Podstawowej nr 7 w Mielcu.

Do rywalizacji przystąpią uczniowie z aż siedmiu szkół z Mielca. O końcowe zwycięstwo walczyć będą: Szkoła Podstawowa nr 2, Szkoła Podstawowa nr 3, Szkoła Podstawowa nr 6, Szkoła Podstawowa nr 7, Szkołą Podstawowa nr 8, Szkoła Podstawowa nr 11 oraz Szkoła Mistrzostwa Sportowego „Stal Mielec”.

Przypomnijmy, że pierwszy turniej, który był organizowany w marcu w Cmolasie wygrały drużyny gospodarzy. Drugi turniej (w Radomyślu Wielkim) padł łupem drużyn z Malinia. Z kolei trzeci turniej w Mielcu w kategorii 7-8 wygrała Szkoła Podstawowa nr 11. Teraz czas na turniej mieleckich szkół w kategorii klas 4-6.

Regionalna Liga Młodzieżowa „Enea Cup” wspierana jest przez Elektrownię Enea Połaniec. Patronami medialnymi wydarzenia są: hej.mielec.pl, Radio Leliwa, Radio Kielce, Radio Rzeszów, polaniec.com.pl, Tygodnik Regionalny Korso, nowiny24.pl.

Enea Cup plakat Mielec