Krzysztof Misiejuk: Kielce walczą o inne cele, my o inne. To było widać na boisku

0
182

– Wyciągamy wnioski, bo przed nami meczem z rywalami, którzy są w naszym zasięgu i na tym się teraz skupiamy – powiedział Krzysztof Misiejuk po przegranym (30:41) meczu z Łomża Vive Kielce.

– Gratulacje dla Kielc za ten mecz. Przegraliśmy ponad dziesięcioma bramkami i myślę, że to odzwierciedla różnicę pomiędzy nami i drużyną mistrzów Polski. Wiadomo, oni walczą o inne cele, o zwycięstwo w Lidze Mistrzów, a my walczymy o utrzymanie w PGNiG Superlidze. To było widać na boisku – podkreślił po meczu kołowy Handball Stal Mielec.

Krzysztof Misiejuk w całym spotkaniu zdobył siedem bramek i był najskuteczniejszym zawodnikiem naszego zespołu. – Jako drużyna na pewno doceniamy to, że mamy szansę zmierzyć się z takimi rywalami. Rzuciliśmy przeciwnikowi trzydzieści bramek i to dobrze, ale straciliśmy ponad czterdzieści i to już zdecydowanie nie dobrze. Myślę, że mogliśmy się pokusić o lepszą grę w obronie. Wyciągamy wnioski, bo przed nami mecze z rywalami, którzy są w naszym zasięgu i na tym się teraz skupiamy.

Najbliższy mecz Handball Stal Mielec zagra w Kwidzynie. Mecz MMTS Kwidzyn – Handball Stal Mielec odbędzie się 23 kwietnia (sobota) o godzinie 17:00.

sponsorzy