Mistrzowie Polski przyjeżdżają do Mielca. Mecz w sobotę [ZAPOWIEDŹ]

0
191
Vive

– Wiadomo, że przyjeżdżają mistrzowie Polski i to oni będą faworytem, ale to nie ma żadnego znaczenia. My musimy wyjść na parkiet i bić się od pierwszej do ostatniej minuty – mówi przed najbliższym meczem trener Rafał Gliński. Początek meczu Handball Stal Mielec – Łomża Vive Kielce w sobotę (9 kwietnia) o godzinie 13:00.

Z każdą upływającą serią sytuacja Handball Stali robi się trudniejsza. W Mielcu duże nadzieje wiązano z wyjazdowym meczem w Głogowie, który ostatecznie wygrali jednak gospodarze. – Jesteśmy już po analizie tego spotkania – przyznaje trener Rafał Gliński. – Mam nadzieję, że te uwagi po analizie dotrą do zespołu, każdy weźmie je sobie do serca, żeby w kolejnych meczach tych błędów nie robić – dodaje.

Mielczanom ciężko będzie przełamać się w najbliższej kolejce. Do Mielca na mecz ligowy przyjedzie bowiem Łomża Vive Kielce. Używając eufemizmów – jest to rywal, z którym ciężko liczyć na przełamanie złej passy. – Terminarz był znany od początku sezonu, więc trudno mi tutaj komentować, czy lepiej byłoby tutaj grać z innym rywalem. Gramy z Vive i koncentrujemy się na tym zespole – podkreśla szkoleniowiec Handball Stali Mielec.

Jesienią jego podopieczni walczyli jednak z Vive bardzo dzielnie, prowadząc nawet do przerwy trzema trafieniami. – Bardzo chciałbym, żebyśmy tym razem prowadzili przez cały mecz – uśmiecha się trener Gliński. – Przede wszystkim bardzo bym chciał, żeby chłopaki uwierzyli w swoje umiejętności i w swoją grę, bo widać, że tego nam brakuje. Jeżeli z takim zespołem, jak Kielce, zrobią fajne rzeczy, to może ta wiara się w nich odbuduje.

– Wiadomo, że przyjeżdżają mistrzowie Polski i to oni będą faworytem, ale to nie ma żadnego znaczenia. My musimy wyjść na parkiet i bić się od pierwszej do ostatniej minuty. Musimy wyciągać odpowiednie wnioski w danych momentach – kończy szkoleniowiec Handball Stali Mielec.

Początek meczu Handball Stal Mielec – Łomża Vive Kielce w najbliższą sobotę (9 kwietnia) o godzinie 13:00. Sprzedaż biletów trwa już na stronie www.kupbilet.pl. Wejściówki będzie można nabyć również przed wejściem na trybunę hali Szkoły Podstawowej nr 7 w Mielcu. Transmisja internetowa dostępna w serwisie Emocje.TV.

Bilety w cenie 25 złotych (normalny) i 20 złotych (ulgowy).

plakat Vive