Kuba Zegarliński obejmuje stanowisko specjalisty ds. marketingu i komunikacji

0
209
Kuba Zegarliński

Informujemy, że funkcję specjalisty ds. marketingu i komunikacji w klubie Handball Stal Mielec objął Kuba Zegarliński.

Kuba Zegarliński pracuje w klubie Handball Stal Mielec od 1 lutego 2022 roku. Jego zakres obowiązków obejmował przede wszystkim redagowanie strony internetowej, tworzenie contentu, prowadzenie klubowych social mediów oraz wdrażanie planu marketingowo-komunikacyjnego. Teraz jego zakres obowiązków zostanie rozszerzony.

– Cieszymy się, że do naszego zespołu dołączył tej klasy specjalista – mówi Roman Kowalik, prezes klubu Handball Stal Mielec. – Przed nami wiele wyzwań marketingowych, oczywiście chcemy mocno postawić na promocję i komunikację. Mamy jasno określone cele i jestem pewien, że Kuba jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu – dodaje.

Przez poprzedni rok Kuba Zegarliński zajmował stanowiska dyrektora marketingu i komunikacji oraz rzecznika prasowego piłkarskiej PGE FKS Stali Mielec. Z pracy w klubie piłkarskim zrezygnował w styczniu 2022 roku. We wcześniejszych latach związany był z rynkiem mediów, pracując w redakcjach Grupy Polska Press (Gazeta Codzienna „Nowiny” i portal nowiny24.pl), TVP Rzeszów oraz w Tygodniku Regionalnym Korso.