Krzysztof Misiejuk: Musimy wykazać się największą determinacją, wolą walki i gryźć parkiet

0
222
Krzysztof Misiejuk

– Czuć presję. Sezon jest coraz krótszy, mamy do rozegrania coraz mniej spotkań. Uważam jednak, że Gwardia to rywal w naszym zasięgu i w tym meczu możemy zdobyć punkty – mówi Krzysztof Misiejuk przed spotkaniem z Gwardią Opole.

Nasza drużyna do starcia z Gwardią przygotowuje się od poniedziałku. Jak wyglądają przygotowania? – Analizujemy rywala i staramy się znaleźć odpowiednie rozwiązania w naszej grze, które pomogą nam wygrać – odpowiada Krzysztof Misiejuk.

Po porażce w Szczecinie Handball Stal Mielec spadła na ostatnie miejsce w tabeli. Nic więc dziwnego, że kolejne mecze mogą wiązać się z narastającą presją. – Myślę, że jakąś presję już czuć. Sezon jest coraz krótszy, mamy do rozegrania coraz mniej spotkań. Uważam jednak, że Gwardia to rywal w naszym zasięgu i w tym meczu możemy zdobyć punkty – podkreśla kołowy Stali.

– Zdajemy sobie sprawę, że stawka jest wysoka. Mamy coraz mniej rywali z naszego zasięgu, gdzie możemy zdobyć punkty, a obecnie są one dla nas na wagę złota – dodaje.

Jak więc zagrać, żeby zdobyć punkty? – Musimy na pewno pozbyć się błędów, które są naszą zmorą. Do tego musimy zagrać zdecydowanie skuteczniej, niż w Szczecinie. To były nasze największe grzechy, które popełnialiśmy. Musimy wykazać się największą determinacją, wolą walki i gryźć parkiet. Ten mecz nie będzie łatwy i tylko wykazując się ogromnym poświęceniem, możemy zakończyć wszystko pozytywnie – zakończył Krzysztof Misiejuk.

Przypominamy, że wstęp dla wszystkich kibiców będzie bezpłatny. Początek meczu w sobotę o godzinie 15:00. Internetowa transmisja w Emocje.TV.

Plakat Gwardia Opole