Krzysztof Misiejuk po meczu z Orlen Wisłą Płock [WYPOWIEDŹ]

0
179

– Tak jak widzimy po wyniku – to jest zespół zdecydowanie lepszy od nas – o co innego my walczymy, o co innego walczy Wisła – powiedział Krzysztof Misiejuk po przegranym (25:36) meczu z Orlen Wisłą Płock.

Stal Mielec przegrała z wicemistrzami Polski wyraźnie, ale początek był obiecujący. Podopieczni trenera Glińskiego prowadzili w 20.minucie meczu 11:19.

– Tak jak widzimy po końcowym wyniku – to jest zespół zdecydowanie lepszy od nas – o co innego my walczymy, o co innego walczy Wisła. Oczywiście w pierwszych minutach meczu można było odnieść inne wrażenie, bo dobrze zaczęliśmy, mieliśmy kilkubramkową przewagę, ale później już Płock osiągnął przewagę i nie byliśmy w stanie ich dogonić – podkreślił na pomeczowej konferencji prasowej Krzysztof Misiejuk.

– To zawodnicy z dużo większym doświadczeniem, to zawodnicy, których mogliśmy oglądać w telewizji podczas ostatnich mistrzostw Europy. Nam pozostaje wyciągnąć wnioski, przeanalizować sobie ten mecz i skupiać się na najbliższym, bardzo ważnym meczu w Szczecinie – dodał.

W najbliższej kolejce Handball Stal Mielec zagra na wyjeździe z Sandra SPA Pogonią Szczecin.