To już dziś! O godzinie 17 rozpoczynamy mecz z Orlen Wisłą Płock

0
216

Już dziś o godzinie 17:00 początek meczu Handball Stal Mielec – Orlen Wisła Płock. Spotkanie odbędzie się wyjątkowo w Powiatowym Centrum Sportu w Staszowie. Wstęp wolny.

Zdecydowanym faworytem jest oczywiście drużyna z Płocka. Mówimy przecież o wielokrotnym mistrzu Polski, a w ostatnich latach wicemistrzu i jedynej drużynie, która na długim dystansie jest w stanie zagrozić Łomży Vive Kielce.

W Mielcu wszyscy zdają sobie sprawę z poziomu trudności zbliżającego się zadania. – Przed nami bardzo trudny rywal. Każdy wie, z kim się mierzymy – mówi szkoleniowiec Handball Stali Mielec, Rafał Gliński. – Musimy zagrać konsekwentnie, cały czas walczyć, nie odpuszczać i nie dać rywalowi odjechać na większą ilość bramek – dodaje zawodnik Bartosz Wojdak.

W przerwie meczu będziemy mieć niezwykłą atrakcję dla naszych młodych kibiców. Dzieci i młodzież, którym poszczęści się w losowaniu, zaprosimy do wspólnego treningu z Rafałem Krupą.

Przy wejściu na trybuny przeprowadzone zostanie losowanie. Los z napisem „TAK” oznacza zaproszenie na trening z Rafałem Krupą, który odbędzie się w przerwie meczu. Udział w treningu to również szansa na zdobycie klubowych pamiątek.

Partnerem projektu „Trening z mistrzem – sportowe spotkanie dzieci z drużyną piłkarzy ręcznych” jest Enea Elektrownia Połaniec Spółka Akcyjna.

Trening z Mistrzem